Serce 0 Ulubione

Mieszkania Skarżysko-Kamienna Osiedle Skałka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

390 000 zł76 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

| na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Skarżysko-Kamienna, os. Skałka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Przeznaczenie - najem długoterminowy Na wynajem funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Diamentowa

Dąbrowa(Skarżysko-Kamienna + 20 km)

780 000 zł121,55 m² 6 417,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 121,55 m | Forest Park Dąbrowa | ogród | pompa ciepła | blisko Kielc | las Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem + miejsce parkingowe w garażu podziemnym | Skarżysko-Kamienna | al. Tysiąclecia 43 Opis mieszkania: 54m2 powierzchni pomieszczeń + ok 10m2 balkonów Salon.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Okazja - nowa niższa cena Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub inwestycji pod wynajem? Ta kawalerka to świetny wybór! premium apartment oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 28.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł40,20 m² 5 945,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Z balkonem, o powierzchni 40,2m2, zlokalizowane na trzecim piętrze przy ul. Rejowskiej 26 w Skarżysku - Kamiennej. Opiekun oferty -> Agata Domagała tel.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł69,08 m² 6 079,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

| rezerwacja Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,08 m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, przy ul. Piłsudskiego, w Skarżysku-Kamiennej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł50,40 m² 1 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej przy ul. Niepodległości 85 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł98,76 m² 1 417,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Stadion,Starachowice(Skarżysko-Kamienna + 13 km)

280 000 zł55,70 m² 5 026,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta przy ulicy Śląskiej. Bardzo ciche i spokojne miejsce - tylko 3 jednoklatkowe bloki, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 143 zł62,74 m² 10 490,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,74 m2, usytuowane na I piętrze, w budynku zlokalizowanym w nowej inwestycji położonej w centrum Skarżyska - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Skałka,Skarżysko-Kamienna

75 000 zł55 m² 1 373,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe (54,6m2) z ogródkiem (96m2) w Skarżysku Kamiennej. Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi, kuchni, korytarza, łazienki oraz ubikacji. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Źródlana

Skałka,Skarżysko-Kamienna

80 000 zł38 m² 2 094,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zadbane mieszkanie na parterze w ładnej i spokojnej dzielnicy. Wśród zieleni. Do przepięknego zalewu Rejów 10 minut spacerem. 50 metrów od przystanku autobusowego. 500 metrów do stacji pkp.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij